O mnie – informacje

Serdecznie Witam!

Moja historia w ubezpieczeniach rozpoczęła się w 1998 roku. Jestem serdecznie wdzięczna  moim klientom za wkład w mój rozwój, dziękuję Wam za ciągłe podnoszenie poprzeczki. Coraz większe Wasze potrzeby motywują mnie do dalszych wysiłków w podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Propozycje ubezpieczeniowe kieruję do klientów, którzy swoją przyszłość finansową traktują  rozsądnie i odpowiedzialnie. Moja wiedza i doświadczenie jest do waszej dyspozycji.

Propozycje ubezpieczeniowe – Deklaracja Jakości:

Analizuję – szczegółowo analizuję twoje potrzeby tak ,by przedstawić ci optymalną ofertę produktów i usług.

Jestem otwarta – uważnie słucham. szanuję twoje opinie i traktuję je jako podstawę budowania relacji partnerskich.

Doradzam – udzielam porad służących twoim interesom oraz wskazuję produkty ubezpieczeniowe najbardziej odpowiadające twoim potrzebom.

Jestem profesjonalistą – oferuję gotowe rozwiązania ubezpieczeniowe lub dopasuję do indywidualnych potrzeb, służę ci swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jestem sumienna – pomogę w sporządzeniu razem z tobą dokumentacji dotyczącej omówionej oferty zapewniając kontynuację jej obsługi.

Można na mnie polegać – dotrzymuję wzajemnych ustaleń i terminów. przestrzegam standardów biznesowych.

 

 


Ewa Palusińska

Licencjonowany doradca klienta. Nr.rejestru 11125701/p, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1