Grupowe ubezpieczenie na życie

Grupowe ubezpieczenie na życie – Grupa otwarta

ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie online

Grupowe ubezpieczenie na życie – „Grupa otwarta” funkcjonuje na takich samych zasadach jak ubezpieczenie pracowników w firmie, swoimi świadczeniami zapewnia wsparcie finansowe w przypadku zdarzeń przewidzianych w umowie. Ubezpieczeniowe grupy otwarte mogą być organizowane przez inne podmioty niż zakład pracy.  Ideą tej formy ubezpieczenia jest udostępnienie tańszego i o szerokim zakresie ubezpieczenia niż w przypadku ubezpieczeń indywidualnych. Dzięki tej formule daje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia  każdemu chętnemu.

 Grupowe ubezpieczenie na życie – Dla kogo takie ubezpieczenie?

Dla:

  • prywatnych przedsiębiorców i ich współmałżonków
  • osób wykonujących wolne zawody (adwokaci, architekci, lekarze, artyści)
  • rolników
  • osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie
  • osób pracujących w prywatnych firmach, które nie posiadają grupowego ubezpieczenia na życie
  • osób, które nie chcą być objęte zakładowym ubezpieczeniem

Grupowe ubezpieczenie na życie – Grupa Otwarta

Ile kosztuje takie ubezpieczenie na życie? Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą ubezpieczenia, możesz skorzystać z AUTOMATU UBEZPIECZENIOWEGO ONLINE ,wybrać i samodzielnie dokonać formalności. Wystarczy tylko trzy kroki aby porównać, wybrać odpowiedni wariant i ubezpieczyć siebie i rodzinę.

Jeśli do podjęcia decyzji potrzebne są dodatkowe informacje, proszę wysłać zapytanie lub zadzwonić na nr.tel. 604 957 913, lub wysłać SMS – a  z treścią „GRUPA OTWARTA”

Komentarze i pytania są mile widziane. Na każde zapytanie udzielona będzie wyczerpująca odpowiedź, udzieloną przez doradcę z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej.