Ubezpieczenie na życie online – tylko trzy kroki

/ Ubezpieczenie na życie/ 0 comments

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie online

Ubezpieczenie na życie online to otwarte ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest osoba fizyczna lecz: broker, stowarzyszenie lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie. Są to propozycje dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób.

Innymi słowy dla każdego chętnego. Broker ubezpieczeniowy Nestor Sp. z o.o. proponuje je na bazie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki (SWRN) i multiagencji obsługującej Nestor Serwis.

System „automatu ubezpieczeniowego” umożliwia zapisanie do ubezpieczenia  w trzech krokach, gdzie ostatni krok zawiera wydruk kompletu dokumentów gotowych do podpisu.

STRONA OFERTOWA– z tej aplikacji, klienci mają możliwość zawarcia godnego uwagi ubezpieczenia z atrakcyjną składką.

→ → AKTUALNE PROPOZYCJE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE  ← ←

Po przejściu na ” Stronę ofertową„wyświetli się do dyspozycji zestaw wariantów ubezpieczenia. Po wybraniu potrzebnej wersji ubezpieczenia, na przykład „Ubezpieczenia na życie rodzinne” wyświetlą się kompleksowe informacje z wariantami cenowymi ubezpieczenia.

Ubezpieczenie online – wykonaj tylko trzy kroki bez wychodzenia  domu

  • Po pierwsze – wybierz najlepszy wariant z listy
  • W drugim kroku  – wypełniasz poszczególne pola wpisując dane ubezpieczonego klienta i opcjonalnie osób uposażonych
  • Krok trzeci – na twój adres e-mail otrzymasz komplet dokumentów. należy go wydrukować i wysłać na wskazany adres.

Po podpisaniu w oznakowanych miejscach kompletu dokumentów, konieczne jest niezwłoczne opłacenie i przesłanie ich na adres podany w e-mailu. Opłacenie ubezpieczenia następuje na indywidualne konto w którym zawarty jest numer PESEL osoby ubezpieczanej. Jeżeli nie możesz wydrukować dokumentów – zadzwoń, to otrzymasz tradycyjną pocztą komplet dokumentów, gotowych do podpisu.

Co najważniejsze – oryginalne, podpisane dokumenty wyślij do Stowarzyszenia przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony. Na przykład, jeżeli ubezpieczenie ma być uruchomione od 01.02.2020, to dokumenty wyślij najpóźniej  do 25.01.2020 r.

→ → AKTUALNE PROPOZYCJE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE  ← ←

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę skontaktować się za pomocą tego formularza! Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE” – oddzwonię. 

Formularz kontaktowy nie gromadzi zapisanych danych osobowych, służy tylko dla wzajemnej komunikacji.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*