/ Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie online – ubezpieczeniowe grupy otwarte.

Ubezpieczenie online

To ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest osoba fizyczna a: broker, stowarzyszenie lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie. Przeznaczone dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób. Czyli dla każdego chętnego. Broker ubezpieczeniowy Nestor Sp. z o.o. proponuje je na bazie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki (SWRN) i multiagencji obsługującej Nestor Serwis.

System „automatu ubezpieczeniowego” umożliwia zapisanie do ubezpieczenia  w trzech krokach, gdzie ostatni krok zawiera wydruk kompletu dokumentów gotowych do podpisu.

Automat Ubezpieczeniowy -z tej aplikacji, klienci mają możliwość zawarcia ubezpieczenia z promocyjną składką.

Po kliknięciu w ” Automat Ubezpieczeniowy„wyświetli się strona na której dokonuje się wyboru ubezpieczenia. Po wybraniu potrzebnej wersji ubezpieczenia n.p „Grupowe ubezpieczenie na życie” wyświetli się tabelka z wariantami ubezpieczenia.

Ubezpieczenie online – trzy kroki

  • Krok pierwszy – wybór wariantu z listy
  • Krok drugi – wypełniasz poszczególne pola wpisując dane ubezpieczonego klienta i opcjonalnie osób uposażonych
  • Krok trzeci – na twój adres e-mail zostanie wysłany z  automatu komplet dokumentów. należy go wydrukować i wysłać na wskazany adres.

Po podpisaniu w oznakowanych na zielono miejscach kompletu dokumentów, konieczne jest niezwłoczne opłacenie i przesłanie ich na adres podany w e-mailu. Opłacenie ubezpieczenia dokonuje się na indywidualne konto w którym zawarty jest numer PESEL osoby ubezpieczanej. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów – zadzwoń, to zostanie Ci wysłany tradycyjną pocztą komplet dokumentów gotowych do podpisu.

Oryginalne podpisane dokumenty powinny być wysłane do Stowarzyszenia przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony np. jeżeli osoba zainteresowana jest przystąpieniem od 01.02.2018 dokumenty najpóźniej powinny trafić do 25.01.2018 r.

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz i potrzebujesz pomocy, proszę skontaktować się za pomocą tego formularza! Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE” – oddzwonię. Komentarze i pytania są mile widziane.

Formularz kontaktowy nie gromadzi zapisanych danych osobowych, służy tylko dla wzajemnej komunikacji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*