/ Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie online – ubezpieczeniowe grupy otwarte.

Ubezpieczenie online

Ubezpieczenie online to ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest osoba fizyczna lecz: broker, stowarzyszenie lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie. Propozycje dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób.

Innymi słowy dla każdego chętnego. Broker ubezpieczeniowy Nestor Sp. z o.o. proponuje je na bazie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki (SWRN) i multiagencji obsługującej Nestor Serwis.

System „automatu ubezpieczeniowego” umożliwia zapisanie do ubezpieczenia  w trzech krokach, gdzie ostatni krok zawiera wydruk kompletu dokumentów gotowych do podpisu.

Automat Ubezpieczeniowy – z tej aplikacji, klienci mają możliwość zawarcia godnego uwagi ubezpieczenia z promocyjną składką.

Po kliknięciu w ” Automat Ubezpieczeniowy„wyświetli się strona na której dokonuje się wyboru ubezpieczenia. Po wybraniu potrzebnej wersji ubezpieczenia, na przykład „Grupowe ubezpieczenie na życie” wyświetli się tabelka z wariantami ubezpieczenia.

Ubezpieczenie online – trzy kroki

  • Po pierwsze – wybierz najlepszy wariant z listy
  • W drugim kroku  – wypełniasz poszczególne pola wpisując dane ubezpieczonego klienta i opcjonalnie osób uposażonych
  • Krok trzeci – na twój adres e-mail otrzymasz komplet dokumentów. należy go wydrukować i wysłać na wskazany adres.

Po podpisaniu w oznakowanych na zielono miejscach kompletu dokumentów, konieczne jest niezwłoczne opłacenie i przesłanie ich na adres podany w e-mailu. Opłacenie ubezpieczenia następuje na indywidualne konto w którym zawarty jest numer PESEL osoby ubezpieczanej. Jeżeli nie możesz wydrukować dokumentów – zadzwoń, to otrzymasz tradycyjną pocztą komplet dokumentów, gotowych do podpisu.

Co najważniejsze – oryginalne, podpisane dokumenty wyślij do Stowarzyszenia przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony. Na przykład, jeżeli ubezpieczenie ma być uruchomione od 01.02.2018, to dokumenty wyślij najpóźniej  do 25.01.2018 r.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, proszę skontaktować się za pomocą tego formularza! Lub wyślij SMS-a z treścią „UBEZPIECZENIE” – oddzwonię. 

Formularz kontaktowy nie gromadzi zapisanych danych osobowych, służy tylko dla wzajemnej komunikacji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*